KARTAL TESİSATÇISI

portfolio photo

HIZLI ÇÖZÜM su kaçağı tespitikonusunda günümüzde gelişmiş ve yenilikçi olarak su kaçak bulma teknolojisini kullanmaktadır.

Bizim teknik elemanlarımız kendi alanlarında yıllar boyunca geliştirmiş olduğu becerileriyle beraber, konularında uzmanlaşarak bu sektörde ilk olmamızı ve en üst sıralarda gelmemizde ve de müşterilerimizin memnuniyetinde başarılara imza atmışlardır.

Firmamız bu sektörde her zaman ilklerden olmuş ve ilk defa teknolojinin çıkarmış olduğu ürünleri Türkiye’ye getirmekte piyasadaki ilk firmalardan biriyiz. Robotlu teknoloji cihazlarımızla kırmaya ve dökmeye son vermekteyiz.

Su kaçağı tespiti için teknolojiyi kullanabilen, güler yüzlü teknisyenlerimiz, müşteri ve hizmet bilincimizde olan, sürekli öğrenmeye istekli ve gelişimlere açık, kaliteli bir iş gücüyle hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Su kaçağı tespiti sorunları için Avrupa ülkelerinden özel olarak ithal ettiğimiz ve son teknoloji bilgisayarlı sistemlerimizle beraber kamera ile tespit ediyoruz. Konutunuzun veya işyerinizin hiçbir yerini kırmadan ve dökmeden özel tespit cihazımızla beraber su kaçağı tespiTİ yapıyor ve su sızıntılarını anında cihazımızla tespit ederek sorununuzu garantili bir şekilde onarıyoruz.

Okunma: 12713