Mutlu Müsteri Yorumları

olcay öztürk - nurgulozturk2003@hotmail.com

Garanti tesisat işini doğru ve kusursuz yapan.. Bu işe uzmanlığını katarak özenle çalışan bir şirkettir.Bir çok müşteri gibi bende memnuniyetimi dile getirmek istedim.

olcay öztürk - nurgulozturk2003@hotmail.com

Garanti tesisat işini doğru ve kusursuz yapan.. Bu işe uzmanlığını katarak özenle çalışan bir şirkettir.Bir çok müşteri gibi bende memnuniyetimi dile getirmek istedim.

emine gök - gonul-yorgunu-52@hotmail.com

adı üzerinde garanti tesisat işini garanti yapıyor teşekkürler garanti tesisat :)

iş ortakları - oturancobra@hotmail.com

Garanti Tesisat Isıtma-soğutma Sistemleri Ltd.şti. İstanbul Çekmeköy Su Tesisatçısı / Sıhhi Tesisat - www.Armut.com

kurumsal insanlar - garantitesisatcim@gmail.com

Garanti Tesisat Isıtma-soğutma Sistemleri Ltd.şti. İstanbul Çekmeköy Su Tesisatçısı / Sıhhi Tesisat - Armut.com

Caner DEDE - sutesisatındacaner@hotmail.com

Ümraniye bölgesinde su kaçak işlemi vardı; müşteri çok kırmanın ve çıkacak olan zorlukların farkında idi; bende GARANTİ TESİSAT SU KAÇAK VE TIKANIKLIK ÇÖZÜMLERİ olan şirketi aradım. iyi ki de aramışım yoksa müşteriyi gereksiz yere yorar ve üzerdim geldiler sorunu çözdüler ve takdir edilerek gittiler.

ismail ILGAZ - ismaililgaz1977@hotmailcom

ustalar geldiler, baktılar buldular yaptılar gittiler bu kadar bastmiş meğer... ha bunlardan önce ümraniyeden bir firma çağırdım iki kişi bir günlerini harcadılar ama bulamadılar ne yapayım bulsalardı onlara verırdım parayı demekki hak edene imiş,,, birde illede abi internete yotumunu yazarsan bizi mutlu edersınınz dediler ya siz beni mutlu edttiniz ben sizi niye etmeyeyimmm :)

ismail GÜL - ismail-gül@hotmail.com

Usta bozuntuları gelip banyomdaki sızıntıyı bulmak için komple banyonun kırılması gerektiğini söylediler. Güvenmeyerek Garanti tesisatı duydum çağırdım. İyi ki öyle yapmışım. adamlar geldiler, nokta tespiti yapıp sorunumu çözdüler. Nokta tespiti olmaz diye düşünüyordum, gözümle gördüm, inandım. Teşekkür ediyorum Adamlar işin ehli...

kemla ilgün - kemal-ilgün@gmail.com

Evimde su tesisatı tamiri için acil bir ihtiyacım olduğu için ehil.com bana yönlendirdiği Garanti Tesisat Mevlüt Bey ile anlaşma sağladım aldığım hizmetten memnun kaldığım için doğalgaz ile ilgili ihtiyacım için de firma ile anlaşma sağladım ehil.com ve firmaya çok teşekkür ediyorum.

ömer çalış - ömer-çalış@hotmail.com

selam bizde her hata kanalizasyon tıkanıyor binamız eski bina logar da yok,peki bu işleri yani kanalizasyon işlerini yapan firma varmı bana bilgi verirseniz memnun olurum...kanalizasyon işleri ile uğraşanlardan ricam bana kanal açma işi için ne kadar ücret alınıyor lütfen bilgi verirmisiniz..meil atmayın mümkünse bana telden ulaşın... 0538 455 16 36

serhan görgün - serhan1@hotmail.com

Evimde kullanmakta olduğum peteklerimin bir kısmı ısınmıyordu konuyla ilgili Garanti Tesisat ve Isı Sistemlerinden yardım aldım gayet memnun kaldığım bir hizmet oldu.

ehil.com - garantitesisatcim@gmail.com

Bu İşyeri Ehil.com Onaylıdır

Yorum Ekle

Thank you ! We have received your message.